Email üzenet írása Vissza a főoldalra in English auf Deutsch
2018. november 15. csütörtök  
Magunkról
Termékek
Szolgáltatás
Áraink
Partnereink
Kapcsolat

Letöltések

Az adatlapok PDF formátumban vannak feltöltve, azaz megtekintésükhöz Acrobat Reader megléte szükséges. A program teljesen szabad felhasználású és terjesztésű, ezért (amennyiben nincs a gépén), innen letölthető.

  Adobe Reader 8.1.1 (magyar verzió) »

Adatlapok

A feltöltött fájlok vírusmentességét ellenőriztük, vírust nem találtunk.


FIBREFAB KATALÓGUS »

Kábelek

BRUniversal - LLK-D(QGH)

LUXline - LLK-D(Q0.3G2Y)

LUXline - LLK-SG5D(Q0.3G2Y)

LUXline - LLK-D(Q0,3GW2Y)

LUXuniversal - LLK-D(Q0,3GWH)

LEONI - A-DQ(ZN)B2Y 2500

LEONI - A-DQ(ZN)B2Y nxm

LEONI - I-VH

LEONI - I-VHH

Csatlakozók

E2000 - FibreFab

FC - FibreFab

LC - FibreFab

MPO - FibreFab

MT-RJ - FibreFab

SC - FibreFab

ST - FibreFab

Aktív eszközök

1 Gbs Media Converter - FibreFab

100 Mbs Media Converter - FibreFab

Media Converter b-i Power Supply - FibreFab

Media Converter Rack - FibreFab

Átalakítók

Csatlakozó átalakítók - FibreFab

Szerelvények

Fibre Pigtails - FibreFab

Mode Conditioning Patch cords - FibreFab

MPO Fan-out szerelvények - FibreFab

MPO Optical fibre system - FibreFab

OM3 Fibre Patch Cords - FibreFab

OM3 Fibre Pig-Tail - Optronics

Optical Fibre Patch Cords - FibreFab

Pre-terminated Fibre Optic Cable - FibreFab

Passzív eszközök

Csillapított Patch Cord - FibreFab

Csillapítók - FibreFab

Dead Zone Eliminator - FibreFab

Mechanical Splice - FibreFab

Single mode Splitters & Couplers - Optronics

Variable Optical Attenuator - FibreFab




Belépés a partneroldalakra

Felhasználónév:

Jelszó:


Ha még nem regisztrált partnerünk, itt regisztrálhat!

Elfelejtett jelszvát itt kérheti!



www.nospammail.eu



















GOLDEN-NETWORK - Vác, Rádi út 8. - Tel: 27/ 510-645; 20/ 9-111-963 - gldnet@gldnet.hu